Jesteśmy na Allegro
O firmie
O firmie

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy zaproponować ofertę naszej firmy. Jesteśmy partnerem handlowym, jednego z największych wiodących producentów stolarki otworowej BUDVAR CENTRUM, która działa na rynku blisko 12 lat.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne okna PCV wykonane na wielokomorowych profilach wykonanych w Tytanium Technology , okienno-drzwiowe systemy z aluminium oraz produkty wykonane z ekologicznego i naturalnego drewna.

Atutem naszych okien są niezawodne okucia ROTO NT, największego producenta okuć w Europie, które są pokryte nierdzewną masą zapobiegającą korozji. Zarówno do okien jak i drzwi balkonowych z drewna lub PVC-juz w wersji standardowej-ROTO NT zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń podstawowych. Dolne poziome ramię skrzydła wyposażone jest zawsze w antywyważeniową rolkę grzybkową zakotwiczającą się w zaczepie na ościeżnicy. Dzięki temu już w standardzie zapewnione jest lepsze zabezpieczenie przed próbami wyważenia skrzydła.

Stolarka (zarówno z PVC, drewna, czy aluminium) wyposażona jest w szyby z powłoką niskoemisyjną firmy GLASPOL Saint-Gobain, która zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo dobrą przepuszczalność światła słonecznego.

Naszym atutem jest przede wszystkim kompleksowa obsługa montażowa i serwisowa oferowanych produktów. Posiadamy wykwalifikowane ekipy monterskie, które współpracują z nami od wielu lat oraz własny serwis, który zapewni Państwu szybką reakcję w przypadku awarii.

Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w swojej ofercie posiada również:
 

  • drzwi zewnętrzne (DELTA, GERDA, STALPRODUKT, FROSTEX, MIKEA, STOLPAW, WIATRAK)
  • drzwi wewnętrzne (DRE, PORTA, POL-SKONE, VERTE, VERTIM)
  • bramy garażowe oraz wjazdowe jak również systemy ogrodzeniowe (WIŚNIOWSKI, NOVOFERM)
  • rolety zewnętrzne (ALUPROF)
  • bogatą gamę parapetów wewnętrznych i zewnętrznych (min. AGLOMARMUR, MDF, PCV, STALOWE, ALUMINIOWE)
  • szeroki wybór technik osłonowych, roletek, żaluzji, moskitier
  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klikając na zakładkę OFERTA.
Design: Odachowska wykonanie: Net-safe.pl